Киев (044)383-08-87 (067)656-79-88 (093)154-40-37

кредит
   Главная  |   О компании  |   Контакты  |  
 
Главная
Разделы
Заказ обратного звонка
О компании
Контакты

Новости
2015-03-05
Кредит под залог земли, дома, квартиры Киевская область
2014-06-28
Як отримати кредит працюючому неофіційно
2014-06-28
Как получить кредит работающему неофициально
2014-06-26
Кредит для працюючих неофіційно
2014-06-26
Кредит для работающих неофициально
2014-06-26
Як взяти кредит без офіційної роботи
2014-06-26
Как взять кредит без официальной работы
2014-06-26
Умови отримання кредиту готівкою для неофіційно працюючих
2014-06-26
Условия получения кредита наличными для неофициально работающих
2014-06-26
Як отримати офіційний кредит з неофіційними доходами
2014-06-26
Как получить официальный кредит с неофициальными доходами
2014-06-26
Кредит неофіційно працюючим людям у Києві

 

2014-06-26 Як отримати офіційний кредит з неофіційними доходами


Ми багато писали про необхідність виважено і обережно приймати рішення про оформлення кредиту, а якщо є можливість, то навіть почекати з ним. Але, якщо всі «за» і «проти» зважені і стає зрозуміло, що без кредиту не обійтися, виявляється, що отримати його не так вже й просто.

Кредит для працюючих неофіційно. Умови кредитування: розмір можливого кредиту від 3000 грн. до 50 000 грн, вік від 21 року, основна вимога -. відсутність просрочок у банках. тел. 093-154-40-37, 067-656-79-88.

У даній статті ми надамо декілька порад, як обійти найбільший камінь спотикання на шляху до позики - переважання неофіційних доходів. Відновлення кредитування в Україні відбувається дуже повільними кроками, що пояснюється безліччю факторів, серед яких можна виділити три основні:
1) зважена і обережна політика оцінки ризиків за новими кредитами;
2) високий рівень процентних ставок;
3) низький рівень доходів українців.

Ці та безліч інших проблем призводять до того, що в Україні спостерігається брак платоспроможних клієнтів. Правда поле для маневрів все ж залишається. Так, при кредитуванні фіз. осіб основним джерелом доходів є заробітна плата. Але, за підрахунками багатьох експертів та аналітиків, обсяг тіньового фонду заробітної плати сягає 40%.

Ця цифра говорить про те, що кредитуючи тільки під «білу» зарплату, банки свідомо відмовляються від хороших платоспроможних клієнтів (читай «власного заробітку»), а платоспроможні клієнти, які одержують «сірі» доходи, не мають доступу до кредитів. У таких умовах банки зацікавлені в розвитку всіляких методів розрахунку неофіційних доходів, які вони все частіше впроваджують у свої кредитні політики. Розглянемо детальніше найбільш поширені способи обліку неофіційних доходів.
Сьогодні одним з основних методів підтвердження платоспроможності є надання документів на рухоме і нерухоме майно. Так, наявність нещодавно придбаного автомобіля або квартири за власні кошти може значно підвищити шанси на кредит навіть при досить скромних цифрах в довідці про доходи. Крім того, підтвердженням хорошого фінансового стану можуть послужити чеки за придбання дорогих товарів і послуг. Так, новий ремонт або регулярні туристичні подорожі можуть послужити вагомим аргументом для прийняття позитивного рішення по кредиту.

Ще одним методом, позитивно впливає на кредитні комітети банків, є позитивна кредитна історія. Довідка про погашення попереднього кредиту без прострочок і затримок - це кілька додаткових балів до оцінки Вашої платоспроможності. Крайнім, але все ж, варіантом є порука родичів або знайомих. Так, кредит з фінансовими гарантіями третіх осіб прирівнюється банками до кредиту із заставою ліквідного майна. Але, при цьому необхідно пам'ятати, що якщо до кредиту в принципі необхідно ставиться вкрай відповідально, то до кредиту з поручительством - подвійно. Адже в разі Вашого банкрутства борговий тягар ляже на близьку Вам людину.

Крім зарплати банки можуть брати до уваги й інші джерела доходів, але тільки в якості додаткових. Так, довідка про наявність депозиту та нарахованих відсотків по ньому в якомусь банку, беззастережно підвищить Вашу репутацію, як платоспроможного клієнта. На прийняття позитивного рішення по кредиту також може вплинути наявності доходу від оренди майна. Правда, зазвичай, щоб його підтвердити, банки вимагають надання відповідного договору, а також копії податкової декларації, в якій зазначено розмір такого доходу. Це може стати проблемою для більшості орендодавців, які зовсім неохоче розкривають такі доходи перед податковою.

Банки беруть до уваги і інші доходи, якщо їх можна підтвердити регулярними надходженнями на картку або поточний рахунок позичальника протягом якогось періоду часу. Правда, важливо розуміти, що для кредитних установ облік будь-яких неофіційних або додаткових доходів, сьогодні є, хоч і необхідним, але ризиковим підприємством. Тому якщо такі доходи банк і стане розглядати, то не на всі 100%, а лише на 20 - 40%, залежно від типу доходу і ступеня його підтвердження.

Відзначимо, що, в основному, неофіційні доходи розглядаються банками при споживчому кредитуванні готівкою і рідше за кредитами на купівлю автомобілів на невеликі терміни. По іпотечних позиках, через їх вкрай високу ризикованість, банки розглядають тільки офіційні заробітки.


 Все новости

 
Услуги
Беззалоговый кредит (4)
Кредит для неофициально работающих (33)
Кредит для СПД, ФОП (2)
Кредит под залог (3)
Кредит по телефону (1)©МРІЯ-2011 - Кредитование по Украине