Киев (044)383-08-87 (067)656-79-88 (093)154-40-37

кредит
   Главная  |   О компании  |   Контакты  |  
 
Главная
Разделы
Заказ обратного звонка
О компании
Контакты

Новости
2015-03-05
Кредит под залог земли, дома, квартиры Киевская область
2014-06-28
Як отримати кредит працюючому неофіційно
2014-06-28
Как получить кредит работающему неофициально
2014-06-26
Кредит для працюючих неофіційно
2014-06-26
Кредит для работающих неофициально
2014-06-26
Як взяти кредит без офіційної роботи
2014-06-26
Как взять кредит без официальной работы
2014-06-26
Умови отримання кредиту готівкою для неофіційно працюючих
2014-06-26
Условия получения кредита наличными для неофициально работающих
2014-06-26
Як отримати офіційний кредит з неофіційними доходами
2014-06-26
Как получить официальный кредит с неофициальными доходами
2014-06-26
Кредит неофіційно працюючим людям у Києві

 

2014-06-26 Як взяти кредит без офіційної роботи

У сучасній Україні безліч компаній і приватних підприємців виплачують своїм працівникам зарплату «в конверті» через високий податкового тягаря. І коли такий працівник вирішує для себе: «візьму кредит", не офіційно працюючи, йому доводиться вирішувати 2 основні проблеми: підтвердження зайнятості (немає запису в трудовій книжці), і підтвердження доходу (немає довідки про доходи). І обидві ці проблеми є ключовими у процесі розгляду заявки в банку, не рахуючи кредитної історії.

Кредит для неофіційно працюючих. Вимоги до зайомщика: вік від 21, відсутність просрочок по кредитах. Можливий кредит від 3000 до 50000грн. тел. 093-154-40-37, 067-656-79-88.


Якщо Ви вже все перепробували всі варіанти банківського кредитування, але безрезультатно, ми допоможемо отримати Вам кредит у приватного інвестора під заставу нерухомості за 1-2 дні. Не потрібно довідок та поручителів. З будь кредитною історією.

Слід відразу розділити поняття: отримати кредит не працюючим офіційно - не те ж саме, що отримати кредит безробітним. У першому випадку людина працевлаштований неофіційно, не по трудовій книжці або за договором підряду. У другому випадку людина ніде не працює. Банки дуже точно розуміють цю різницю, і грошей людям без якої-небудь роботи не видають. Навпаки, отримати кредит неофіційно працюючим більш ніж реально.

Існує особлива категорія позичальників, які ніде не працюють, але отримують дохід. Таким позичальникам дуже складно отримати кредит, але це можливо. У першу чергу, це власники бізнесу та акціонери, які отримують дивіденди. У другу чергу, це власники нерухомості, що здається в оренду, не оформлені як індивідуальні підприємці. Також в цю категорію можна віднести рантьє, які отримують дохід з вкладів у банку. Під це визначення підпадають ще пенсіонери, але у них, як правило, з працевлаштуванням і підтвердженням доходу питань не виникає.

Можна спробувати взяти кредит без офіційної роботи самостійно. Для цього потрібно знайти банки, в яких існує усна форма підтвердження доходів, без надання довідок про доходи та завіреної роботодавцем копії трудової книжки. У цьому випадку сума кредиту зазвичай не перевищує 10 000 грн., А процентна ставка починається від 25% річних. При заповненні заявки все одно буде потрібно надавати інформацію про місце роботи, і робочий телефон, по якому обов'язково будуть дзвонити і уточнювати надані Вами дані. Також може знадобитися надати другий документ (це може бути закордонний паспорт, права, страхове свідоцтво, свідоцтво ІПН та деякі інші документи).

Також для отримання кредиту не офіційно працюючим існує варіант домовитися з роботодавцем, щоб той виписав довідку про зарплату за формою банку або у вільній формі на фірмовому бланку організації. У деяких випадках роботодавець може піти назустріч, але найчастіше керівник не захоче займатися подібними речами. Така форма підтвердження доходу сама по собі приймається в невеликій кількості банків. У більшості банків навіть така довідка не буде прийматися до уваги без копії трудової книжки, або сума кредиту лише з довідкою буде обмежена.

У будь-якому випадку слід пам'ятати, що крім підтвердження зайнятості та доходу, банк розглядає безліч інших факторів, що впливають на прийняття рішення про схвалення кредиту. Одним з основних є кредитна історія. Хороша історія збільшить шанси на отримання кредиту, погана може призвести до відмови, навіть якщо Вам вдалося знайти лояльний банк. При розгляді заявки на кредит, банк аналізує Ваш стать, вік, освіта, сімейний стан, стаж роботи, наявність власності, чи були у Вас в минулому проблеми із законом. Вашу платіжну дисципліну банк може проаналізувати навіть без кредитної історії: перевіряється наявність неоплачених податків, штрафів ДАІ, виконавчих проваджень, боргів за ЖКГ або мобільний зв'язок, і деякі інші фактори.

Існує ще кілька варіантів отримати кредит для неофіційно працевлаштованих. Одним з найбільш затребуваних є кредит у приватного інвестора. Перевагою даного виду кредитування є те, що інвестор підходить дійсно індивідуально в кожному випадку. Приватний кредитор не завжди цікавиться кредитною історією та іншої платіжною дисципліною позичальника, не вимагає довідок та поручителів, може запропонувати до 500 тис грн. Основним недоліком є необхідність надати заставу. В якості застави може виступати квартира, будинок, автомобіль. Процентна ставка часто порівнянна з банківським фінансуванням, адже зараз за незабезпеченими кредитами без документального підтвердження доходу банки пропонують ставки в середньому від 25 до 50 відсотків річних. Наша компанія співпрацює з приватними інвесторами, і надасть Вам необхідну допомогу в отриманні персонального кредиту.

Коштувати відзначити, що отримати кредит не працюючим офіційно завжди було нелегко. Незважаючи на те, що в останні кілька років банки декларують все більш лояльні умови кредитування, в реальності кредит отримують не всі бажаючі. Найскладнішим в отриманні кредиту є вибір відповідного банку. Звернувшись в банк, в якому завідомо низька ймовірність отримання кредиту, Ви втрачаєте дорогоцінний час, і отримуєте відмову по кредиту. Чим більше відмов по кредиту - тим менше шансів найближчим часом отримати кредит.

Вибрати відповідний саме для Вас банк Вам допоможе наш кредитний центр. Співробітники компанії відмінно орієнтуються в умовах отримання кредиту в банках, знають поточні спецпропозиції банків. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що Вам підберуть оптимальну кредитну програму в найкоротші терміни, а також допоможуть підготувати все необхідне для подачі заявки в банк і отримання схвалення.


 Все новости

 
Услуги
Беззалоговый кредит (4)
Кредит для неофициально работающих (33)
Кредит для СПД, ФОП (2)
Кредит под залог (3)
Кредит по телефону (1)©МРІЯ-2011 - Кредитование по Украине