Киев (044)383-08-87 (067)656-79-88 (093)154-40-37

кредит
   Главная  |   О компании  |   Контакты  |  
 
Главная
Разделы
Заказ обратного звонка
О компании
Контакты

Новости
2015-03-05
Кредит под залог земли, дома, квартиры Киевская область
2014-06-28
Як отримати кредит працюючому неофіційно
2014-06-28
Как получить кредит работающему неофициально
2014-06-26
Кредит для працюючих неофіційно
2014-06-26
Кредит для работающих неофициально
2014-06-26
Як взяти кредит без офіційної роботи
2014-06-26
Как взять кредит без официальной работы
2014-06-26
Умови отримання кредиту готівкою для неофіційно працюючих
2014-06-26
Условия получения кредита наличными для неофициально работающих
2014-06-26
Як отримати офіційний кредит з неофіційними доходами
2014-06-26
Как получить официальный кредит с неофициальными доходами
2014-06-26
Кредит неофіційно працюючим людям у Києві

 

2014-06-28 Як отримати кредит працюючому неофіційно

Щоб отримати кредит потрібно довести банку, що щомісяця ви зможете вносити по ньому досить велику суму. Довідка з місця роботи - далеко не єдиний спосіб підтвердити платоспроможність. Зарплата. В офіційних довідках з місця роботи рідко вказується реальна зарплата співробітника. Трапляється, що "білий" дохід лише трохи перевищує прожитковий мінімум, решта - виплачується "в конверті" .

Кредит для працюючих неофіційно. Умови кредитування: розмір можливого кредиту від 3000 грн. до 50 000 грн, вік від 21 роки, основна вимога -. відсутність просрочок у банках. тел. 093-154-40-37, 067-656-79-88.


Зараз практично всі банки в анкетах роблять як мінімум два рядки: підтверджений і не підтверджений дохід. У першу з них потрібно писати суму, зазначену в довідці про зарплату. А в другу - те, що ви отримуєте насправді.

Краще розписати, з чого складається остання сума (зарплата в конверті, неофіційні премії, переробки і т.д.). Завищувати свій дохід не варто - співробітники банку неодмінно подзвонять в компанію, щоб все перевірити.
Можна також попросити роботодавця видати дві довідки: про офіційну зарплату і повною." Неофіційну частину можна оформити у вигляді договорів, актів виконаних робіт або премій. Додаткові доходи. У цю статтю можна включити доходи від здачі в оренду майна, за роботу за сумісництвом і підробітку. Якщо ви вказуєте їх в анкеті, пред'явіть копію договору оренди, актів виконаних робіт, трудового договору тощо. Особливо якщо це джерело займає більшу частину ваших доходів.

КРЕДИТНИЙ ЛІМІТ
Після отримання кредиту, у позичальника повинно залишатися не менше 30-40% його доходу для нормального життя. Якщо банк побачить, що цю умову нереально виконати, в кредиті він відмовить. Якщо нічого цього у вас немає, обов'язково розпишіть детальніше, чим займаєтеся, дайте телефони декількох замовників, клієнтів. Якщо значний дохід надходить від здачі в оренду нерухомості, а договір не завірений у нотаріуса, достатньо буде підписів орендодавця і квартиранта.

Оборот по картці. Перед тим, як брати кредит, треба взяти виписку про рух грошей по картковому рахунку. Це покаже, які суми надходять до вас. Якщо зарплату вам на картку не перераховують, потрібно відкрити її самому, і вносити туди всі зароблені гроші. Бажано, щоб всі суми були рівномірними і приходили щомісяця. Це переконає банк у стабільності неофіційних доходів.

Депозити та переклади. Навіть якщо у людини мінімальна офіційна зарплата, регулярні надходження на депозит доведуть, що він отримує додаткові доходи. Те що, людина має можливість відкладати гроші, дуже показово для банків. Так що краще обирати депозити з правом поповнення і часткового зняття.
Крім того, банкіри доброзичливо поставляться до позичальника, який отримує перекази від працюючих за кордоном родичів.
Поручитель. Щоб додати собі "очок", можна залучити поручителя. Тоді ваші і його доходи підсумовуються. Деякі банки дозволяють бути поручителями тільки членам сім'ї позичальника, а деякі - будь-якій людині, готовому взяти на себе відповідальність.

Попросити про поручительство можна і роботодавця. Адже начальник як ніхто інший знає, скільки насправді коштує ваша робота. Якщо спеціаліста цінують і хочуть утримати, керівництво напевно погодитися виконати таке прохання.

Кредитна історія. Вирішальну роль відіграє наявність кредитної історії. Якщо на вашому рахунку вже є вдале погашення кредиту, збільшуються шанси і на отримання другої позики. Якщо такої історії немає, можна спеціально взяти один-два невеликих позики (телефон, побутова техніка), наприклад, на дрібну побутову техніку. Головне - вчасно розраховуватися банком.

Витрати. Підтвердити їх можна, надавши документи на право власності нерухомістю, автомобілем, чеки на цінні побутові речі і навіть закордонний паспорт з туристичними візами. Також підійдуть чеки про поточні дрібних витратах. Логіка банку проста: якщо гроші кудись йдуть, значить, вони надходять до позичальника.


 Все новости

 
Услуги
Беззалоговый кредит (4)
Кредит для неофициально работающих (33)
Кредит для СПД, ФОП (2)
Кредит под залог (3)
Кредит по телефону (1)©МРІЯ-2011 - Кредитование по Украине